Вести

November 1, 2023

Подобрените одговори на Банкмен-Фрид: Потивок ден

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Вторник беше многу потивок ден за Bankman-Fried во споредба со понеделник. Се чинеше дека ги подобри одговорите, давајќи малку построги одговори од порано. Сепак, неговиот целокупен тон остана конзистентен со почетокот на неделата, оставајќи впечаток дека не сака да биде таму.

Подобрените одговори на Банкмен-Фрид: Потивок ден
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB
2024-02-16

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB

Вести