Вести

November 14, 2023

Откријте ја иднината на крипто на Консензус 2024 година

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Консензус 2024 е високоочекуваниот годишен настан на CoinDesk кој служи како собир за сите аспекти на крипто, блокчејн и веб3 заедниците. Овој настан има долгогодишна репутација дека е највлијателен во индустријата. Тој обединува експерти, ентузијасти и иноватори од целиот свет за да разговараат и да ги истражат најновите трендови, случувања и можности во крипто просторот.

Откријте ја иднината на крипто на Консензус 2024 година

Ако сте заинтересирани да дознаете повеќе за иднината на крипто, блокчејн и Web3, Consensus 2024 е настанот за вас. Со присуство, ќе имате можност да се поврзете со лидери во индустријата, да стекнете вредни сознанија и да ја проширите вашата мрежа. Без разлика дали сте искусен професионалец или штотуку почнувате, овој настан нуди по нешто за секого.

За да го обезбедите вашето место на Consensus 2024, посетете го consensus.coindesk.com и регистрирајте се денес. Не пропуштајте го овој врвен настан кој ќе ја обликува иднината на крипто индустријата.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB
2024-02-16

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB

Вести