Вести

November 15, 2023

Придружете се на Консензус 2024: Крајниот крипто настан

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Консензус 2024 е високоочекуваниот годишен настан на CoinDesk кој служи како собир за крипто, блокчејн и веб3 заедниците. Овој настан, кој трае долги години, е познат по своето влијателно влијание врз индустријата. Тој обединува експерти, ентузијасти и иноватори од сите страни на крипто светот.

Придружете се на Консензус 2024: Крајниот крипто настан

Ако сте заинтересирани да дознаете повеќе за најновите трендови, случувања и можности во крипто-просторот, Consensus 2024 е вистинското место. Со присуство на овој настан, ќе имате шанса да се поврзете со лидерите во индустријата, да стекнете вредни сознанија и да откриете нови можности.

За да учествувате во Consensus 2024, едноставно одете на consensus.coindesk.com и регистрирајте се за настанот. Не пропуштајте го овој врвен собир на крипто, блокчејн и веб3 заедници. Обезбедете ја вашата пропусница сега!

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB
2024-02-16

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB

Вести