Вести

October 31, 2023

Обединете ја Крипто заедницата: Застапување за децентрализирани финансии и дигитални валути

Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
ResearcherNikos PapadopoulosResearcher

Нашата цел е вистински да ја обединиме и споиме крипто грасрут заедницата. Наша цел е да бидеме едношалтерски систем за крипто застапување, обезбедувајќи платформа за повеќе од 16.000 повици и е-пошта до членовите на Конгресот. Преку нашите напори, се стремиме да ги собереме поединците кои имаат заедничка страст за криптовалутите и блокчејн технологијата. Со поттикнување на соработка и комуникација, можеме да го засилиме нашиот колективен глас и да поттикнеме позитивни промени во крипто просторот. Придружете ни се во застапувањето за иднината на децентрализираните финансии и дигиталните валути.

Обединете ја Крипто заедницата: Застапување за децентрализирани финансии и дигитални валути
About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
About

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)

Најнови вести

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB
2024-02-16

Шибариум: просперитетна заедница, импресивен раст и зголемена стапка на изгореници на SHIB

Вести